Výstavní haly a vstupní hala PVA Letňany
Rekonstrukce a nástavba objektu Výtahy Ostrava
Sportovní hala v Rožnově pod Radhoštěm
Skladová hala KOFOLA
Zimní stadion v Humpolci
Regionální logistické centrum CSS INVEST v Písku
Opravárenská hala a administrativní budova v Brně - Chrlicích
SEVT Praha
Astron logo Lindab logo
POSTAVILI JSME PŘES 250.000m2
HALOVÝCH OBJEKTŮ
V ČESKÉ REPUBLICE
1994-2018

CHARAKTERISTIKA STAVEB - STŘEŠNÍ SVĚTLÍKOVÁ TĚLESA


Střešní světlíky

Jako prosklení světlíků se používají  nejčastěji komůrkové polykarbonátové desky vyznačující se vynikajícími tepelně izolačními a optickými vlastnostmi a vysokou odolností proti rozbití a UV záření. Řezané strany komůrkových polykarbonátových desek jsou standardně olepovány protiprachovou páskou s perforováním pro odvod případného kondenzátu z komůrek (tím je zajištěno přirozené odvětrání komůrek polykarbonátové výplně).
Světlíkový systém je pro průmyslové objekty standardně dodáván s hliníkovými profily bez povrchové úpravy jako přírodní hliník. Jinou povrchovou úpravu a barevné provedení lze řešit práškovým lakováním dle přání zákazníka.
Střešní světlíky mohou být v případech, kdy je nutno z hygienických důvodů zabezpečit přirozenou výměnu vzduchu v objektech, vybaveny větracími okny pro denní větrání, u kterých je otevírání řešeno pomocí pneumatických nebo elektrických otevíračů. Aby se předešlo škodám způsobených větrem nebo deštěm na vybavení objektu, doporučujeme systém denního větrání vždy doplnit o ústřednu a čidla větru a deště.

 

 

Ukázka realizovaných prací
Copyright ©
Ruchstav Building a.s. si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto internetových stránek, především práva autorská, osobnostní, práva související s vlastnictvím ochranných známek a případně veškerá další související práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů Ruchstav Building a.s., především z těchto internetových stránek je bez předchozího výslovného písemného souhlasu ze strany Ruchstav Building a.s. výslovně zakázáno.
Ruchstav Building, a.s.
CMS dodala firma ZTNet.cz