Výstavní haly a vstupní hala PVA Letňany
Rekonstrukce a nástavba objektu Výtahy Ostrava
Sportovní hala v Rožnově pod Radhoštěm
Skladová hala KOFOLA
Zimní stadion v Humpolci
Regionální logistické centrum CSS INVEST v Písku
Opravárenská hala a administrativní budova v Brně - Chrlicích
SEVT Praha
Astron logo Lindab logo
POSTAVILI JSME PŘES 250.000m2
HALOVÝCH OBJEKTŮ
V ČESKÉ REPUBLICE
1994-2018

ČINNOST SPOLEČNOSTI

Zaměření společnosti:

- na dodávky a montáže objektů pozemních staveb jedno i vícepodlažních
- na vyšší dodávky staveb („ na klíč “) u nichž se vyskytují montované objekty
- na dodávky a montáže částí montovaných obejktů

RUCHSTAV BUILDING a.s. nabízí:

1) dodávky a montáže halových objektů pozemních staveb včetně opláštění z OS Astron formou přímé dodávky pro investora nebo formou poddodávky vyššímu zhotoviteli stavby včetně příslušenství ze základní nabídky Astron.

2) na přání zákazníka zajišťuje dodávky a montáže ocelových konstrukcí i v jiném konstrukčním provedení oběma formami dodávek dle bodu 1) od tuzemských výrobců OK

3) komplexní servis k hospodárné realizaci zakázek při zpracování investičních záměrů, studií a projektové dokumentace na všech jejích stupních: poradenská činnost, inženýrská činnost, konzultace, cenové nabídky, zajištění poddodávek příslušenství, doplňků, prací speciálních (např. pilotové základy) a další

4) realizaci investičních záměrů vybraných staveb formou dodávek „klíč“ s rozsahem výkonů dle individuálně sjednané dohody

5) dodávky a montáže doplňkových OK a drobných výrobků od tuzemských dodavatelů a výrobců (např. požární žebříky, schodiště aj.)

6) příslušenství a doplňky halových objektů a různé druhy opláštění z bohaté nabídky dodavatelů působících na tuzemském trhu (obvodové výplně, světlíky a další)
 

7)Projektové práce spojené s realizací zakázek dle bodu 4.RUCHSTAV BUILDING a.s. zajišťuje dodávky a montáž v krátkých lhůtách, garantuje kvalitu a staví za příznivé ceny.

Na dodávky a montáže Astron poskytujeme standardně garanční lhůtu po dobu minimálně 60 měsíců. Na jiné druhy dodávek dle individuálních požadavků zákazníků po dohodě s jejich výrobcem.

Projevíte-li zájem o naše služby, budeme Vás kontaktovat okamžitě. Nabízíme osobní projednání Vašich požadavků a optimální aplikaci nabízených konstrukcí ve Vašich projektech.

Dodací lhůty produktů Astron jsou za běžných výrobních podmínek 8 – 12 týdnů od data předání objednávky výrobci. U ostatních dodávek OK sjednáme dodací lhůtu individuálně dle druhu a rozsahu dodávky.

Ukázka realizovaných prací
Copyright ©
Ruchstav Building a.s. si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto internetových stránek, především práva autorská, osobnostní, práva související s vlastnictvím ochranných známek a případně veškerá další související práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů Ruchstav Building a.s., především z těchto internetových stránek je bez předchozího výslovného písemného souhlasu ze strany Ruchstav Building a.s. výslovně zakázáno.
Ruchstav Building, a.s.
CMS dodala firma ZTNet.cz